Atribuită
Cumpărare directă
Cuplaj larga toleranta MULTI JOINT 3007+ Na 50{46-71}
- Număr anunț
- DA33701856
- Autoritate contractantă
- EDILUL C.G.A. S.A. (CUI 11339178)
- Furnizor / câștigător
- AQUALINTEREX (CUI 28132966)
- Cod CPV
- 39715300-0 · Echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.787,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.787,58 RON
- Data publicării
- 24.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 25.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.