Atribuită Cumpărare directă

LEMN DE FOC FAG SI DIVERSE TARI

Număr anunț
DA35995063
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION LOVINESCU RADASENI (CUI 14129650)
Furnizor / câștigător
VEGMAG FOREST SRL (CUI 16231230)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.000 RON
Data publicării
20.06.2024 13:52
Data finalizării
21.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.000 RON