Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatii la hidrofor

Număr anunț
DA33703835
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TIMIS (CUI 4250824)
Furnizor / câștigător
OVICALORIC SRL (CUI 29850352)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.638,30 RON
Valoare atribuită
3.638,30 RON
Data publicării
24.07.2023 11:09
Data finalizării
25.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.638,30 RON

din 3.638,30 RON estimat