Atribuită Cumpărare directă

PACHET CARNE SI PREPARATE DIN CARNE GRADINITA 13

Număr anunț
DA35988874
Autoritate contractantă
G.P.P.NR.13 (CUI 29074910)
Furnizor / câștigător
TRANSEURO SRL (CUI 1753287)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
101,40 RON
Data publicării
20.06.2024 13:52
Data finalizării
21.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,40 RON