Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE R.C.A. conform anunt de publicitate ADV1373829 din 11.07.2023
- Număr anunț
- DA33704849
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
- Furnizor / câștigător
- IRIS AG BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 33675390)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.059,41 RON
- Valoare atribuită
- 13.059,41 RON
- Data publicării
- 24.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 24.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.