Atribuită Cumpărare directă

Pachet lactate

Număr anunț
DA33705301
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA SULITA (CUI 15778427)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI 14400295)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
950,30 RON
Valoare atribuită
950,30 RON
Data publicării
24.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

950,30 RON

din 950,30 RON estimat