Atribuită Cumpărare directă

Ventilator cu picior Star-Light FTRW-60BL, 60W, 40 cm diametru, Telecomanda, Display LED, Control To

Număr anunț
DA33705355
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39714110-4 · Ventilatoare de aspirare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.193,20 RON
Valoare atribuită
3.193,20 RON
Data publicării
24.07.2023 11:09
Data finalizării
25.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.193,20 RON

din 3.193,20 RON estimat