Atribuită Cumpărare directă

Achizitie agende si pixuri personalizate ptr. ev."Serata Hasdeu" din 30.06.2024-Muzeul B.P. Hasdeu

Număr anunț
DA35998102
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI 1321890)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.150 RON
Data publicării
21.06.2024 13:52
Data finalizării
21.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.150 RON