Atribuită Cumpărare directă

Diverse panouri

Număr anunț
DA33705822
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
POINT ADVERTISING GRUP SRL (CUI 13668509)
Cod CPV
31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.680 RON
Valoare atribuită
35.680 RON
Data publicării
24.07.2023 11:09
Data finalizării
28.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.680 RON

din 35.680 RON estimat