Atribuită
Cumpărare directă
Servicii INTERNET&TV
- Număr anunț
- DA33705905
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv UNIREA Focsani (CUI 4410585)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 974,64 RON
- Valoare atribuită
- 974,64 RON
- Data publicării
- 24.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 25.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.