Atribuită Cumpărare directă

materiale de laborator - hidrogen puritate 5.0

Număr anunț
DA33705928
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
Cod CPV
24111600-1 · Hidrogen (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.525 RON
Valoare atribuită
2.525 RON
Data publicării
24.07.2023 11:09
Data finalizării
25.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.525 RON

din 2.525 RON estimat