Atribuită Cumpărare directă

Seringa insulina ,seringa cu ac 20 ml ,seringa cu ac 50 ml

Număr anunț
DA33706262
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
CRAD-RO SRL (CUI 13920524)
Cod CPV
33141327-8 · Ace cu orificiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.410 RON
Valoare atribuită
9.410 RON
Data publicării
24.07.2023 11:09
Data finalizării
25.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.410 RON

din 9.410 RON estimat