Atribuită Cumpărare directă

Butelie Oxigen 10.6 m3 ( REF 812/11.06.2024)

Număr anunț
DA35998614
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
Furnizor / câștigător
AIR LIQUIDE ROMANIA SRL (CUI 12294406)
Cod CPV
24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.206,20 RON
Data publicării
21.06.2024 13:52
Data finalizării
21.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.206,20 RON