Număr anunț
DA33706503
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.N. NR. 32 BRASOV (CUI 29369384)
Furnizor / câștigător
BRADMIN COMPANY SRL (CUI 26122354)
Cod CPV
50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
314,19 RON
Valoare atribuită
314,19 RON
Data publicării
24.07.2023 11:09
Data finalizării
25.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

314,19 RON

din 314,19 RON estimat