Atribuită Cumpărare directă

Servicii de organizare eveniment "ZILELE DUMBRAVITEI 2023

Număr anunț
DA33706543
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
SPOT EVENTS CREW S.R.L. (CUI 40482871)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168.063,36 RON
Valoare atribuită
168.063,36 RON
Data publicării
24.07.2023 11:09
Data finalizării
25.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168.063,36 RON

din 168.063,36 RON estimat