Atribuită Cumpărare directă

Ciorapi convertibili

Număr anunț
DA33707002
Autoritate contractantă
OPERA COMICA PENTRU COPII (CUI 15263455)
Furnizor / câștigător
OPERA LAND S.R.L. (CUI 28751270)
Cod CPV
18316000-7 · Ciorapi cu chilot (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.235,40 RON
Valoare atribuită
1.235,40 RON
Data publicării
24.07.2023 11:09
Data finalizării
25.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.235,40 RON

din 1.235,40 RON estimat