Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare furnituri birou SPCLEP

Număr anunț
DA33707146
Autoritate contractantă
ORASUL TICLENI (CUI 4898657)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
431,13 RON
Valoare atribuită
431,13 RON
Data publicării
24.07.2023 11:09
Data finalizării
25.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

431,13 RON

din 431,13 RON estimat