Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare tehnica pentru amenajare trotuare / cai de acces pietonale

Număr anunț
DA33707438
Autoritate contractantă
COMUNA SLATINA (PRIMARIA COMUNEI SLATINA) (CUI 4326841)
Furnizor / câștigător
MUNTEANU GH. PAVEL ADRIAN (CUI 22352709)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
24.07.2023 11:09
Data finalizării
25.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat