Atribuită Cumpărare directă

TEAVA FI 520 MM

Număr anunț
DA33708187
Autoritate contractantă
ORASUL SALCEA (CUI 4244180)
Furnizor / câștigător
STĂNESCU N. DOREL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 44415662)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.100 RON
Valoare atribuită
56.100 RON
Data publicării
24.07.2023 11:09
Data finalizării
25.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.100 RON

din 56.100 RON estimat