Atribuită Cumpărare directă

Reparatie KONICA MINOLTA bizhub 364e

Număr anunț
DA33708323
Autoritate contractantă
COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI (CUI 4701541)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 1970588)
Cod CPV
50310000-1 · Repararea si intretinerea masinilor de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.762,15 RON
Valoare atribuită
2.762,15 RON
Data publicării
24.07.2023 11:09
Data finalizării
25.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.762,15 RON

din 2.762,15 RON estimat