Atribuită
Cumpărare directă
CANULA TRAHEALA CU BUTON si 2 canule interioare + mandren Nr.5-6- 7-8-9-10
- Număr anunț
- DA33708666
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 33141220-8 · Canule (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.400 RON
- Valoare atribuită
- 7.400 RON
- Data publicării
- 24.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 25.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.