Atribuită
Cumpărare directă
INCHIRIERE SERVICII DE TRANSPORT PENTRU TRANSPORTUL COPIILOR DIN COMUNA RACOVA LA IASI
- Număr anunț
- DA33709005
- Autoritate contractantă
- Comuna Racova (CUI 4455226)
- Furnizor / câștigător
- ALEXDOMAT SRL (CUI 15361186)
- Cod CPV
- 60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.175 RON
- Valoare atribuită
- 2.175 RON
- Data publicării
- 25.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 26.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.