Atribuită Cumpărare directă

pachet produse achizitie directa

Număr anunț
DA33709222
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC FIERBINTI TARG (CUI 4663995)
Furnizor / câștigător
Asociatia Deko- Unitate Protejata (CUI 26162707)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.781,39 RON
Valoare atribuită
11.781,39 RON
Data publicării
25.07.2023 11:09
Data finalizării
26.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.781,39 RON

din 11.781,39 RON estimat