Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii vidanjare unitati administrative comuna Vidra

Număr anunț
DA35994365
Autoritate contractantă
COMUNA VIDRA (PRIMARIA COMUNEI VIDRA ILFOV) (CUI 4505570)
Furnizor / câștigător
DANYALBERTAQUA SRL (CUI 38252102)
Cod CPV
90470000-2 · Servicii de curatare a canalelor de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
389,80 RON
Data publicării
20.06.2024 13:52
Data finalizării
21.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389,80 RON