Atribuită Cumpărare directă

Reactivi laborator central

Număr anunț
DA33709606
Autoritate contractantă
S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI 26161230)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI 5066847)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.755,50 RON
Valoare atribuită
1.755,50 RON
Data publicării
25.07.2023 11:09
Data finalizării
26.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.755,50 RON

din 1.755,50 RON estimat