Atribuită Cumpărare directă

Reincarcare cartus toner negru si color TN423 / TN247

Număr anunț
DA33711801
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.43 FERDINAND (CUI 29429052)
Furnizor / câștigător
GAMA INK SERVICE SRL (CUI 17741882)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347,88 RON
Valoare atribuită
347,88 RON
Data publicării
25.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

347,88 RON

din 347,88 RON estimat