Atribuită Cumpărare directă

Servicii de birotica

Număr anunț
DA33712980
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MATEI BASARAB, COMUNA BREBU (CUI 28977421)
Furnizor / câștigător
OFFICE SERV SRL (CUI 17821493)
Cod CPV
72513000-4 · Servicii de birotica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,30 RON
Valoare atribuită
297,30 RON
Data publicării
25.07.2023 11:09
Data finalizării
26.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,30 RON

din 297,30 RON estimat