Atribuită Cumpărare directă

Branșament apă potabilă „Consolidare clădire administrativă- Comuna Dobroești, Județul Ilfov”

Număr anunț
DA33713032
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
Furnizor / câștigător
AQUAPET INSTALATII & SERVICE S.R.L. (CUI 43351811)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.941,17 RON
Valoare atribuită
2.941,17 RON
Data publicării
25.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.941,17 RON

din 2.941,17 RON estimat