Atribuită Cumpărare directă

Achizitie dale cauciucate Centru de zi

Număr anunț
DA33714715
Autoritate contractantă
COMUNA VARFU CAMPULUI (CUI 3503627)
Furnizor / câștigător
MIDO SRL (CUI 12928619)
Cod CPV
33682000-4 · Dale de cauciuc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.658,07 RON
Valoare atribuită
3.658,07 RON
Data publicării
25.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.658,07 RON

din 3.658,07 RON estimat