Atribuită Cumpărare directă

Echipamente in cadrul proiectului Courageous -loturi 3 si 6 - ADV1375225

Număr anunț
DA33715191
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.878,15 RON
Valoare atribuită
6.878,15 RON
Data publicării
25.07.2023 11:09
Data finalizării
28.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.878,15 RON

din 6.878,15 RON estimat