Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONFORM ADV1374420

Număr anunț
DA33715486
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII -UNITATEA MILITARA 01376 (CUI 13737234)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.721 RON
Valoare atribuită
10.721 RON
Data publicării
25.07.2023 11:09
Data finalizării
26.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.721 RON

din 10.721 RON estimat