Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIONARE MULTIFUNCTIONALA

Număr anunț
DA33715810
Autoritate contractantă
PRIMARIA ORASULUI VIDELE (CUI 6853155)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.499,63 RON
Valoare atribuită
2.499,63 RON
Data publicării
25.07.2023 11:09
Data finalizării
26.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.499,63 RON

din 2.499,63 RON estimat