Atribuită Cumpărare directă

Sistem informatic integrat (contabilitate, resurse umane, salarizare, e-factura, inventariere cod)

Număr anunț
DA33715874
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE INTEGRITATE (CUI 22838777)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
48443000-5 · Pachete software pentru contabilitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117.500 RON
Valoare atribuită
117.500 RON
Data publicării
25.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117.500 RON

din 117.500 RON estimat