Atribuită Cumpărare directă

SAPUN LICHID CU GLICERINA CU POMPITA, 0,5 LITRI , THOMAS MAISTER 500 ML PARFUM DIVERSE AROME

Număr anunț
DA33715900
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.056 RON
Valoare atribuită
1.056 RON
Data publicării
25.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.056 RON

din 1.056 RON estimat