Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse sanitare pentru baile din cadrul CIAPAD Henri Coanda Bacau

Număr anunț
DA33716250
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.019,33 RON
Valoare atribuită
8.019,33 RON
Data publicării
25.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.019,33 RON

din 8.019,33 RON estimat