Atribuită Cumpărare directă

Elaborare Proiect de specialitate sisteme de efractie si evaluare risc la efractie

Număr anunț
DA33716314
Autoritate contractantă
Comuna Sagu (CUI 3519585)
Furnizor / câștigător
MATRIX COMPUTERS SRL (CUI 14233804)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.250 RON
Valoare atribuită
7.250 RON
Data publicării
25.07.2023 11:09
Data finalizării
26.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.250 RON

din 7.250 RON estimat