Atribuită Cumpărare directă

PACHET LAPTOP-URI CONFORM OFERTA 7848 din 21.07.2023

Număr anunț
DA33717093
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.330,25 RON
Valoare atribuită
6.330,25 RON
Data publicării
25.07.2023 11:09
Data finalizării
25.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.330,25 RON

din 6.330,25 RON estimat