Atribuită Cumpărare directă

Achizitie limitatoare de viteza de 50mm si capace

Număr anunț
DA33717256
Autoritate contractantă
COMUNA LOVRIN (CUI 4914116)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
38571000-8 · Limitatoare de viteza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.622 RON
Valoare atribuită
4.622 RON
Data publicării
25.07.2023 11:09
Data finalizării
26.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.622 RON

din 4.622 RON estimat