Atribuită Cumpărare directă

Monitor Wide Lenovo L29w-30 29 inch

Număr anunț
DA33717408
Autoritate contractantă
RNP ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATURAL BUCEGI RA (CUI 25636012)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30231310-3 · Ecrane plate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
994,95 RON
Valoare atribuită
994,95 RON
Data publicării
25.07.2023 11:09
Data finalizării
26.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

994,95 RON

din 994,95 RON estimat