Atribuită Cumpărare directă

Elemente prefabricate

Număr anunț
DA33718049
Autoritate contractantă
COMUNA PAULESTI (CUI 3897025)
Furnizor / câștigător
MATCONS S.R.L. (CUI 2828558)
Cod CPV
45223821-7 · Elemente prefabricate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.327,29 RON
Valoare atribuită
1.327,29 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.327,29 RON

din 1.327,29 RON estimat