Atribuită
Cumpărare directă
Set Logitech Combo MK330, tastatura, wireless, QWERTZ, negru +mouse, 920-008533
- Număr anunț
- DA33718695
- Autoritate contractantă
- CIRCUL METROPOLITAN BUCURESTI (CUI 4203873)
- Furnizor / câștigător
- TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
- Cod CPV
- 30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,35 RON
- Valoare atribuită
- 142,35 RON
- Data publicării
- 26.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 27.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.