Atribuită Cumpărare directă

Dispozitive de fixare pentru CTF Teodora Noroieni

Număr anunț
DA33718725
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269,02 RON
Valoare atribuită
269,02 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
28.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269,02 RON

din 269,02 RON estimat