Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE MARCAJE TACTILE PERSOANE CU DIZABILITATI

Număr anunț
DA33719894
Autoritate contractantă
Directia Cultura si Sport Mangalia (CUI 31533976)
Furnizor / câștigător
EUROTECHNIC IND SRL (CUI 14312789)
Cod CPV
35121600-4 · Marcaje (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.553,40 RON
Valoare atribuită
10.553,40 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.553,40 RON

din 10.553,40 RON estimat