Atribuită Cumpărare directă

Construire retele apa canal si brans. pt. ansamblul imob. loc. colective Bd. M. Viteazu" 52495/2023

Număr anunț
DA33720037
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
SANDAN INSTAL SRL (CUI 34278835)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
873.757 RON
Valoare atribuită
873.757 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

873.757 RON

din 873.757 RON estimat