Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare - lucrari publice

Număr anunț
DA33720285
Autoritate contractantă
COMUNA DERSCA (CUI 3503660)
Furnizor / câștigător
MBR CONSTRUCT 2020 S.R.L. (CUI 43221013)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.750 RON
Valoare atribuită
20.750 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.750 RON

din 20.750 RON estimat