Atribuită Cumpărare directă

Paine Tava feliata 400gr

Număr anunț
DA33720368
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT TULCEA (CUI 27421001)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI 4611791)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,80 RON
Valoare atribuită
404,80 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
28.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404,80 RON

din 404,80 RON estimat