Atribuită Cumpărare directă

Mat. Electrice si electronice

Număr anunț
DA33720701
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
Furnizor / câștigător
QUARTZ ELECTRO SRL (CUI 24996781)
Cod CPV
31681100-4 · Contacte electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324,36 RON
Valoare atribuită
324,36 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324,36 RON

din 324,36 RON estimat