Atribuită
Cumpărare directă
EXTINDERE CLADIRE CORP “C” LA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DIN COMUNA SANTANDREI, JUD. BIHOR
- Număr anunț
- DA33721750
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANTANDREI (PRIMARIA) (CUI 4794583)
- Furnizor / câștigător
- TUDEMIL CONS S.R.L. (CUI 40853511)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335.045,30 RON
- Valoare atribuită
- 335.045,30 RON
- Data publicării
- 26.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 31.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.