Atribuită Cumpărare directă

Unitate PC, Procesor Ryzen 5, Placa de baza A320M, RAM 16GB, SSD 256GB M.2 PCIE, HDD 1TB SATA, Sursa

Număr anunț
DA33721895
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.198 RON
Valoare atribuită
4.198 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.198 RON

din 4.198 RON estimat