Atribuită Cumpărare directă

Pachet pentru drujba STIHL

Număr anunț
DA33721994
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE - U.T. 345 SIBIU (CUI 23520789)
Furnizor / câștigător
TECHNOKOM GROUP SRL (CUI 26573508)
Cod CPV
19441000-9 · Fire sintetice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,38 RON
Valoare atribuită
599,38 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599,38 RON

din 599,38 RON estimat